POCIĄG CHINY - ŁÓDŹ - CHINY

 

Szanowni Państwo,

 

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą usługą – regularnym cotygodniowym expressowym cargo kolejowym z Chin do Łodzi, która została uruchomiona w 2013 roku. Spółka Hatrans jest wyłącznym operatorem logistycznym tego połączenia. Dostarczamy elastyczne usługi frachtu kolejowego w partnerstwie z wiodącym przewoźnikiem kolejowym na trasie Chiny – Europa Środkowo-Wschodnia, a także do krajów UE. Oferujemy dostawę towarów z Chin – terminal załadunkowy w mieście Chengdu (prowincja Syczuan) do Polski/Łodzi. Krajami tranzytowymi są Kazachstan, Rosja i Białoruś. Każdy pociąg składa się z 41 wagonów, załadowanych 40' kontenerami. Transport kolejowy od momentu załadowania do terminalu kolejowego w Łodzi trwa 14 dni.
W stawce przewozu , która uzyskacie Państwo od naszych pracowników zawarto:

  • wynajem kontenera;
  • przygotowanie kolejowych listów przewozowych SMGS;
  • odprawę celną w Chinach i w Polsce z zastosowaniem uproszczonych procedur celnych;
  • bieżącą informację o przesyłce.

Przewozimy również ładunki drobnicowe (LCL ) z terminalu w Chengdu do Łodzi Do wyceny nasi pracownicy potrzebują objętość towaru i wagę towaru
Naszym Klientom zapewniamy kompleksową obsługę logistyczną obejmującą:

  • bezpieczeństwo i ochrona na drodze przewozu – plomby GPS(za dodatkową opłatą)
  • kompleksowe usługi magazynowe w Łodzi
  • rozładunek i dowóz towarów do wskazanego przez Klienta miejsca w UE - dystrybucja w krajach UE oraz Rosji i Białorusi ( za dodatkową opłatą )

Znaczne oszczędności czasowe oraz finansowe uzyskujemy dzięki zastosowanym rozwiązaniom informatycznym, dzięki temu odprawa celna dokonywana jest w trakcie formowania pociągu. Przewożony towar jest ubezpieczony przez operatora kolejowego na czas jego przewozu do momentu dostawy do odbiorcy. Kompleksowa obsługa obejmuje na całej trasie nowoczesny system ochrony obejmujący monitorowanie transportu z dziennym powiadamianie Klienta o statusie przesyłki.

Mamy nadzieję, że nasza propozycja na świadczenie usług logistycznych spotka się z Państwa zainteresowaniem. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, w tym celu prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny.

Kontakt :

  1. Krzysztof Janeczko – Kierownik ds. Przewozów Multimodalnych, k.janeczko@hatrans.pl  tel.: +48 42 613 73 18 kom.: +48 502 477 621